Zajęcia pozalekcyjne

Dla ucznia i rodzica

Zajęcia pozalekcyjne

Poniżej zamieszczamy harmonogram kół zainteresowań 2022/2023

PONIEDZIAŁEK
NAZWA ZAJĘĆ PROWADZĄCY KLASY LEKCJA   SALA  
EW - zajęcia wyrównawcze Agnieszka Suryn 3b 2 31
Koło matematyczne Agnieszka Suryn 3b 7 5
Koło przyrodnicze Ewa Mocarska-Gończ 2a 5 31
EW - zajęcia wyrównawcze Ewa Mocarska-Gończ 2a 6 31
Koło języka polskiego s. Joanna Redzimska 4a, 4b 7 16
Koło teatralne Anna Halasz 5-7 7-8 32
E8 - matematyka s. Inez Kasperczyk 8a 7 37
Koło biblijne                                    s. Izabella Owczarczyk      5-8     7-8

33

 

WTOREK

NAZWA ZAJĘĆ PROWADZĄCY     KLASY        LEKCJA     SALA
Matematyka - zajęcia wyrównawcze                 s. Inez Kasperczyk    4b   6  16
Koło czytelnicze Anna Olejniczak 1a, 1b 5 11
Koło języka angielskiego Edyta Kukułowicz 3b 5 28
EW - zajęcia wyrównawcze s. Samuela Odziemczyk 1a 6 11
EW - zajęcia wyrównawcze Anna olejniczak 1b 6 28
E8 - język polski s. Agata Bielak 8a 0 (7:15) 37
E8 - język angielski Agata Klimko 8b 7 34
E8 - język angielski Agata Klimko 8a 8 37
E8 - matematyka s. Inez Kasperczyk 8b 7 34
Schola       s. Samuela Odziemczyk       1-4 7 11
Koło języka polskiego s. Joanna Redzimska 7a 7 33
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Grażyna Pożoga 5, 7a, 7b 7,8 Gabinet
pedagoga
JUDO Jarosław Gleński 1-7 17:45-19:00 sala
gimnastyczna
JĘZYK ANGIELSKI   Szkoła
EARLY STAGE  
1 12:30-13:30 31

 

 

ŚRODA

NAZWA ZAJĘĆ PROWADZĄCY KLASY LEKCJA SALA
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Grażyna Pożoga 6a, 6b 7,8 gabinet
pedagoga
Koło języka niemieckiego Małgorzata Sokołowska 5 7 16
Koło geograficzne s. Katarzyna Witkowska 7,8 0 (7:15) 35a
Matematyka - zajęcia wyrównawcze Katarzyna Boguszewska 6a, 6b 7 35a
Gimnastyka korekcyjna Magdalena Skornóg 1a, 1b, 2 6 sala
gimnastyczna
Gimnastyka korekcyjna Magdalena Skornóg 3a, 3b, 4a, 4b 7 sala
gimnastyczna
Koło historyczne - przygotowanie
do konkursu kuratoryjnego
Małgorzata Autuch 7,8 8 34
OGÓLNO-
ROZWOJOWE
ZAJĘCIA SPORTOWE
Tomasz Lisowski 1-3 14:30-15:30 sala
gimnastyczna
JĘZYK ANGIELSKI Szkoła
EARLY STAGE
2 12:00-13:30 4,11
GITARA Kacper Szulski 1-3, gr. I 5 31
GITARA Kacper Szulski gr. II 7 5
GITARA Kacper Szulski gr. III 8 5

 

 

CZWARTEK

NAZWA ZAJĘĆ PROWADZĄCY KLASY LEKCJA SALA
E8 - język polski s. Agata Bielak 8b 0 (7:15) 34
EW - zajęcia wyrównawcze s. Immolata Jastrzębska 3a 2 15
Koło czytelnicze s. Immolata Jastrzębska 3a 3 6
Koło biologiczne Ewa Czmyr 6-8 15:30-17:00 4
Matematyka - zajęcia wyrównawcze Katarzyna Boguszewska 4a 6 37
Matematyka - zajęcia wyrównawcze Katarzyna Boguszewska 5 7 37
Osafa czytelników (koło filmowe) Justyna Średnicka 4,5 7 biblioteka
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Grażyna Pożoga 3b 6 gabinet
pedagoga
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Grażyna Pożoga 4a, 4b 7 gabinet
pedagoga
Zajęcia rozwijające Ewa Mocarska-Gończ 2 5 31
SZACHY Marzena Gajlewicz 1-3 6 5
SZACHY Marzena Gajlewicz 4-6 7 5
JĘZYK ANGIELSKI Szkoła
EARLY STAGE
2 12:00-13:30 28,32
ZAJĘCIA TANECZNE Szkoła tańca
El'dance
1-4 14:25-15:10 sala
gimnstyczna
JUDO Jarosław Gleński 1-7 17:45-19:00 sala
gimnastyczna

 

PIĄTEK
NAZWA ZAJĘĆ PROWADZĄCY KLASY LEKCJA SALA
Koło czytelnicze Agnieszka Suryn 3b 5 11
Koło informatyczne Edyta Baran 4-6 7 32
Koło informatyczne Edyta Baran 7,8 8 32
Matematyka- zajęcia wyrównawcze s. Inez Kasperczyk 7 7 36
Koło matematyczne Katarzyna Boguszewska 5,6 6 37
Koło naukowe - "Być jak Ignacy" Katarzyna Boguszewska 7 7 37
Koło modelarskie Marek Gajewski z tatą 1-6 14:30-15:30 33
OGÓLNO-
ROZWOJOWE ZAJĘCIA SPORTOWE
Tomasz Lisowski 1-3 14:30-15:30 sala
gimnastyczna
JĘZYK ANGIELSKI Szkoła
EARLY STAGE
1 12:30-13:30 28